Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.
Login
Register

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Ana Sayfa

Aktüerya

Aktüeryal Raporlama, Kıdem Tazimatı Karşılığı, Destekten Yoksun Kalma Tazimatı, Sigorta Ürün Tasarım Vb. 

Denetim

İç Denetim, Yönetim Sistemi Kurulumu, Muhasebe ve maliyet sistemi kurulumu 

Yatırım

Anahtar teslim proje yönetimi (İnşaat, Fabrika, Yurtdışı yatırım, şirket devri, birleşme, bölünme)

Danışmanlık

Mühendislikten yönetim danışmanlığına muhasebeden vergi mevzuatına tüm departmanlarımızla tam tekmil danışmanlık hizmeti sunuyoruz 

  • fr-FR
  • English (UK)

Sigortacılar riskleri yönetirken ve gelişen mevzuat gereksinimlerini karşılarken aynı zamanda değer yaratmak için yeni seçenekler bulmak ve bunları değerlendirmek zorundalar.

Büyük mevzuat değişiklikleri, gelişen pazarların yükselişi, süregelen ekonomik belirsizlik, teknoloji odaklı sorunlar, artan tüketici beklentileri...

Bu zorluklar; doğru strateji, yatırım, kurumsal ve operasyonel değişim içinde olan sigortacılar için gelecekteki karlılık konusunda göstergeler sunuyor.

Alanında uzmanlaşmış aktüerya ve risk çalışanlarımızın deneyimi ve RDS genelinde ilgili konularda süregelen yakın ortaklıklarımızın birleşimiyle, sigorta sektörünün tüm alanlarında bütünleşmiş hizmetler sunuyoruz.

Global deneyimimizle, dünya genelinde kurumların bu zorlukların başarıyla üstesinden gelmelerine destek oluyoruz. Hızla değişen sigortacılık sektöründe ihtiyaç duyulan aksiyon planlarının tanımlanması, önceliklerin belirlenmesi ve doğru soruların sorulması konularında size yön gösterebilir, strateji safhasından uygulamaya kadar, daha iyi çıktılar ve kalıcı sonuçlar ortaya koymanıza destek oluruz.

Quality is never an accident; it is always the result of intelligent efforts.

RDS KURUMSAL

Gelişen organizasyonu ve yönetim yapısı ile Ülkemize değer katmak için buradayız.

03124464070 - www.rdsdenetim.com.tr

Çankaya Mahallesi Çankaya Caddesi No:10/9 Çankaya ANKARA